ÖVRIGT / Diverse / Lampskärmar 6456370
nr 645 6370
Lampskärmar
4 st, olika, höjd: ca 22
Kondition: nagg & skador
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 juni 2010
kl 17:24:59
14/6 16:46:35
Majolika